Електроміостимуляція

electro

Електроміостимуляція – популярний метод, що застосовується в сучасній косметології для корекції фігури, усунення набряклості . Відбувається це за рахунок збільшення маси м’язів під впливом імпульсних струмів . Методика може використовуватися самостійно, а також у поєднанні з іншими заходами, наприклад , мезотерапією , обгортанням , хімічним пілінгом . Спа салон «Наомі» пропонує пройти курс сеансів електростимуляції як окремо , так і в комплексі з іншими процедурами.
Принцип заснований на стимуляції нервово -м’язового апарату за допомогою електроімпульсів. Вплив відбувається на поверхневі , а також більш глибокі тканини. Спеціальні електроди за допомогою бандажу розміщують на певній ділянці , яка потребує обробки . Це можуть бути груди, живіт , стегна , спина , руки. Під час проведення процедури у пацієнта немає неприємних відчуттів.

Показання:

– Целюліт і надмірна вага;
– В’яла шкіра;
– Порушення артеріального і венозного кровообігу;
– Лімфатична недостатність.

У результаті процедури електростимуляції значно зміцнюються м’язи ,покращується їх тонус і пружність, поліпшується кровообіг. Жирові відкладення зменшуються. У цілому ж відбувається очищення організму від токсинів , шлаків і зайвої рідини. Обмін речовин і артеріальний тиск приходять в норму.

У середньому курс лікування складається з 10-20 сеансів два- три рази на тиждень. Тривалість кожної процедури становить 30 -40 хвилин. У міру того , як кількість процедур стає більше і м’язи звикають до навантаження, поступово збільшують силу струму апарата. Це дозволяє ефективно впливати на проблемні зони.

Для лікування целюліту , щоб підсилити ефект, необхідно поєднувати процедуру з іншими методиками.

Протипоказання до проведення процедури:

– Погане сприйняття електричних імпульсів;
– Захворювання серцево -судинної системи;
– Ендокринні захворювання (порушення функції щитовидної залози);
– Менструація;
– Вагітність і лактація;
– Епілепсія;
– Наявність металевих імплантів , а також кардіостимуляторів;
– Запалення на шкірі;
– Злоякісні новоутворення.