Фонофорез

fononforez

Фонофорез застосовують в естетичній медицині для омолодження, зволоження і очищення шкіри. Фонофорез вводить в шкіру косметичні речовини, що допомагають при її в’яненні і втомі, зморшках і закупорених порах. Одночасно відбувається мікромасаж і лімфодренаж – шкіра при фонофорезі підтягується, м’язи тонізуються, стимулюються нервові закінчення, створюючи ефект ліфтингу.

Омолоджуючий ефект також досягається за рахунок мікро-прогріву тканин, поліпшення живлення та постачання киснем м’язів і шкіри обличчя. Фонофорез є оптимальною процедурою для дуже сухої шкіри обличчя, чутливою для хімічного або механічного впливу.

Але ультразвуковий фонофорез застосовується для будь-якого типу шкіри без вікових обмежень. Більш того, фонофорез може бути окремою процедурою експрес – догляду, якщо терміново потрібно привести себе в порядок перед виходом у світ. Верхній шар епідермісу під час процедури оновлюється, і шкіра стає м’якою, свіжою і молодою. Для вирішення проблем жирної шкіри та шкіри, ураженої висипом вугрів застосовується протизапальний ефект фонофорезу, а також ефект розм’якшення і розсмоктування рубців і ущільнень. А все завдяки тому, що ультразвук стимулює синтез білка усередині клітин і відновлює пошкоджені тканини. Крім того, фонофорез змінює рH тканин, знижує місцеве запалення шкіри. Вже після декількох процедур помітно зменшується жирність шкіри, звужуються пори на обличчі.

Перед процедурою фонофорезу на очищену шкіру наноситься спеціальний гель або лікувальний косметичний препарат. Ультразвуковим електродом косметолог робить легкі рухи по шкірі. Змінюючи потужність ультразвукової хвилі, можна отримати вплив різної глибини. На шкірі відчувається приємна вібрація.

Тривалість процедури – від 10 до 30 хвилин. Курс включає 12 – 15 процедур з періодичністю 2 – 3 рази на тиждень. Перевагою іонофорезу є те,що вплив введеного косметичного засобу триває протягом декількох днів після процедури. Хороший ефект досягається після 6 процедур, стійкий – після 15. Курс рекомендується повторювати через 6 – 8 місяців.

Фонофорез добре поєднується з такими косметологічними процедурами, як мікротоки, маски, обгортання, мезотерапія і масаж. Фонофорез діє дуже м’яко, і абсолютно безболісно. Протипоказаннями до фонофорезу є різні захворювання шкіри, в тому числі онкологічні, невралгія і параліч лицьового нерва, стан після операцій на обличчі.