Гемолімфодренаж (Іспанський масаж)

gemolimfo

Гемолімфодренаж – одна з останніх методик, застосовуваних у салонах краси для покращення самопочуття, зовнішності і здоров’я. Гемолімфодренаж передбачає повільні хвилеподібні і пульсуючі рухи, які повинні імітувати скорочення м’язової тканини і пульсування судин. Величезна різноманітність масажних рухів дозволяє людині адаптуватися під тактичне роздратування, в результаті чого виявляється потужний зміцнюючий ефект на нервову систему.

Гемолімфодренаж – процедура, яка дозволяє ефективно усувати купероз, надмірну сухість шкірного покриву, передчасне старіння шкіри, відновлює її еластичність. При регулярному проведенні досягається виражений ефект ліфтингу.

Унікальність гемолімфодренажу полягає в тому, що терапевтичний вплив виявляється не тільки на систему лімфатичних вузлів і судин, а й на вени і артерії. Методика гемолімфодренажу дає можливість впливати на кожну систему з метою вирішення її специфічної проблеми. Це може бути варикозне розширення вен, застій лімфи, зниження імунітету, розлад харчування на клітинному рівні, сухість і інші недоліки шкіри. Для отримання гранично позитивного результату в рамках гемолімфодренажу застосовуються різні прийоми, які надають потужний вплив на лімфовідтік і повернення венозної крові. Пульсуючі, повільні рухи ідеально імітують пульсування крові в судинах і скорочення м’язової тканини. Велика різноманітність масажних прийомів необхідно для того, щоб тканини не звикали до однотипного впливу, в результаті чого досягається ефективна стимуляція нервової системи.