Хіромасаж

hiro

Хіромасаж-це особлива методика масажу, розроблена італійським професором Енріке Кастелс Гарсія. Нова техніка увібрала в себе різні прийоми класичних європейських і східних систем масажу, американської хіропрактики і кінезіології.

Масаж починається з загального розслаблення з допомогою прогладжування, поступово підключається робота з судинною системою, пізніше глибоко проробляються мязи і, на закінчення, здійснюються мякі, розтягуючі рухи для відновлення еластичності потрібних ділянок. Завдяки поєднанню цих технік відбувається вплив практично на всі системи.

Незважаючи на мяку дію, масаж є досить інтенсивним, що дозволяє ефективно зняти блок або м’язові спазми, викликані травмою, стресом, а разом з тим і больові відчуття, що їх супроводжують. Хіромасаж вирішує проблеми мязевої втоми, атопії мязів, остеохондрозів, артритів та артрозів. Техніка масажу має на організм також відновлюючу енергетичну дію, тому й результат у нього не настільки помітний ззовні, оскільки він має вплив на весь організм вцілому. Такий підхід призводить до вражаючих результатів від омолодження обличчяі тіла – до позитивних змін в організмі, внутрішніх системах, настрої й відношенні до життя.