Контурна пластика

contur

Не кожна жінка може похвалитися ідеальними рисами своєї зовнішності, але бажання стоїть понад усе.

Ще не так давно, єдиним способом отримати бажану зовнішність, вважалася пластична операція. Сьогодні ж косметологія пропонує не менш ефективну процедуру для досягнення бажаного результату – це контурна пластика.

Контурна пластика – це процедура вдосконалення контурів обличчя, форми та об’єму губ за допомогою підшкірних ін’єкцій. В результаті такі вікові зміни, як носогубні складки і зморшки залишаються в минулому, а шкіра стане підтягнутою і гладкою.
Основні напрямки контурної пластики – це зміна контурів обличчя і губ, збільшення розміру губ і корекція зморшок за допомогою різних філлерів (гелів), які виготовлюються на основі гіалуронової кислоти.

Зміна контурів обличчя з допомогою філлерів – це косметологічна процедура, а не хірургічне втручання. При цьому контурна пластика, значно нижча за вартістю, практично порівнянна з ефектом омолодження. Для проведення таких процедур лікар повинен мати великий досвід і спеціалізацію по контурній пластиці.
Контурна пластика обличчя проводиться амбулаторно, безболісно та займає до 30 хвилин . Філлери вводять за допомогою мікроголки в тканину підшкірно. На шкірі не залишається навіть сліду від проколу. Процедура не вимагає довгого відновлення і вже через кілька годин буде помітний результат – найбільш переконливі аргументи ефективності цього методу.

Важливим моментом є те,що естетичний результат контурної пластики обличчя можна змінити. Для цього проводиться додаткова процедура (підколювання), або за допомогою ферментів прискорюється виведення препарату з шкіри.

Показання:

  • Корекція мімічних< зморшок< на обличчі;
  • Корекція овалу обличчя ;
  • Збільшення і зміна форми губ.

Протипоказання:

  • Вагітність і лактація;
  • Гострі шкірні захворювання;
  • Наявність ран в ділянці майбутньої  ін’єкцій;
  • Гострі інфекційні захворюваннях крові;
  • Індивідуальна непереносимість гіалуронової кислоти.