Лазерна епіляція

laserepil

Лазерна епіляція – достатньо новий та ефективний метод позбавлення небажаного волосся.

Принцип процедури полягає у використанні енергії лазера, який повністю руйнує волосяний фолікул. Ріст волосся припиняється, а шкіра стає гладкою і шовковистою.
Лазерна епіляція в нашому спа- салоні «Наомі» проводиться за допомогою лазерної системи SYNCHRO PLAY, розробником якої є італійська компанія зі світовим ім’ям DEKA. Система об’єднує в собі Александритовий лазер і фотонасадку зі змінними світлофільтрами. Александритовий лазер спеціально розроблений для видалення темного волосся на світлій шкірі, оскільки його імпульсне випромінювання добре поглинається меланіном, який міститься у волосяному фолікулі. Однак, застосовуючи дану методику, можна видалити і світліше волосся.

Завдяки вбудованому охолодженню маніпул, а також їх різному діаметру (від 7 до 16 мм), лазерна епіляція проходить безболісно і максимально швидко. Протягом двох тижнів після процедури спостерігається інтенсивне випадіння волосся на обробленій зоні. Зростання нового волосся значно сповільнюється.

Курс, як правило, складається з 6-10 сеансів. Інтервали між процедурами складають один місяць (на початку курсу) з подальшим поступовим збільшенням ще на один тиждень після кожного наступного сеансу.

Протипоказання:

– інфекційні ураження шкіри в області проведення епіляції;
– вагітність;
– лактація;
– активна інсоляція протягом двох тижнів до процедури.

Підготовка до сеансу лазерного видалення волосся. Рекомендації

– Заборонено засмагати два тижні до проведення епіляції.
– До сеансу слід видалити волосся за допомогою бритви. На момент здійснення процедури довжина волосся повинна становити не більше 2-3 мм.
– Після процедури. Рекомендації
– Два тижні уникати інсоляції оброблених ділянок.
– Перші два дні наносити пом’якшувальний протизапальний крем (якщо спостерігається почервоніння шкіри).
Відразу після процедури лазерного видалення волосся на обличчі дозволяється наносити косметику.