Лазерне видалення розтяжок

Стрії, або розтяжки – це сліди розривів еластичних волокон дерми.Причиною їх появи є різке збільшення навантаження на тканини внаслідок таких причин як: значна зміна ваги, підлітковий період, гормональні зміни, вагітність і лактація.

Ефективним способом боротьби з даною проблемою є лазерна шліфовка розтяжок, що здійснюється у нашому спа- салоні за допомогою фракційного лазера СО2 Smart Xide DOT виробництва італійської компанії DEKA. Лазерне видалення розтяжок успішно проводиться на будь-якій зоні: животі, стегнах, а також грудях, де шкіра особливо чутлива.

Лазер СО2 добре справляється навіть із застарілими і великими стріями. Його дія полягає у створенні мікротермальних зон з одночасним руйнуванням рубцевої тканини. Теплова енергія лазера впливає на неушкоджені ділянки шкірного покриву, стимулюючи клітини – фібропласти до активного синтезу нових колагенових волокон. Відновлені обмінні процеси і мікроциркуляція прискорюють регенерацію шкіри. У результаті на місці пошкоджених ділянок утворюється молода, еластична тканина. Рельєф згладжується, зникає в’ялість, розтяжки значно зменшуються.

Процедура видалення розтяжок досить комфортна, не потребує знеболення чи анестезії. Курс лікування підбирається індивідуально, та , як правило це 4-6 процедур з інтервалом в 1 місяць.

Після сеансу лазерної шліфовки в зоні обробки спостерігається легке почервоніння шкіри, іноді набряк, що минає за 2-3 дні. Протягом перших двох тижнів також спостерігається відлущування точкових кірочок .

У цей час рекомендується :

– застосовувати протизапальний пом’якшувальний крем ( перші 3дні);
– уникати впливу ультрафіолетових променів (протягом місяця);
– не приймати гарячі водні процедури (ванна, сауна, баня ) і відвідування басейну (протягом 2-ох тижнів).

Протипоказання:

– запальні процеси в зоні планованого впливу;
– захворювання сполучної тканини;
– вагітність;
– лактація.