Лазерне видалення рубців і шрамів

Вберегтися від пошкоджень дуже складно й іноді вони стають причиною виникнення рубців і шрамів ,від яких не так просто позбутися. Знову отримати гарну, гладку шкіру і впевненість у собі допоможе лазерне видалення рубців і шрамів.

У більшості випадків, після глибокого порушення цілісності шкіри, виникають рубці і шрами. Їх поява обумовлена пошкодженням глибоких шарів дерми і підшкірного жиру. Еластинові волокна заміщуються фіброзною тканиною, внаслідок чого і утворюється рубець.

На сьогоднішній день найефективнішим методом боротьби з ними є видалення за допомогою DOT – шліфування. Використовуючи лазерний промінь, здійснюється мікроперфорація рубцевої тканини на всю глибину з поступовим руйнуванням самого рубця. У глибоких шарах шкіри відбувається регенерація – здорові молоді клітини, волокна і капіляри поступово проростають, а пошкоджена тканина заміщується новою шкірою.

Після повного загоєння кірочки на обробленій поверхні, процедуру можна повторити. Вже після декількох процедур ,шкіра в області рубця стає м’якою, вирівнюється та висвітлюється рельєф, набуваючи природного кольору.

Протипоказання:

– захворювання шкіри в стадії загострення;
– захворювання крові;
– онкологічні захворювання;
– діабет у стадії декомпенсації;
– вагітність;
– засмагла шкіра.

Схема лікування рубців складається індивідуально для кожного пацієнта.