Масаж стоп

stop
«Виснаження дерева починається з кореня, старіння людини – з його ніг ».

Висловлювання стародавніх китайських філософів засноване на багатовікових знаннях і традиціях, які східні цілителі втілили у своїх лікувальних маніпуляціях. Китайський масаж стоп – одна з них. Саме в ногах знаходиться осередок активних точок, енергетичних каналів, які впливають на всі органи і системи організму. Будь-якому органу відповідає певна зона, розташована на підошві ніг. Кожна стопа – це мініатюрна карта, але замість материків на ній – схематичні зображення нашого тіла.

Виконуючи масаж стоп, впливаючи на біологічно активні точки, фахівець немов перебирає невидимі струни, налаштовуючи весь організм на здоров’я, приводячи в порядок нервову систему – без пігулок і уколів, одним рухом рук. Професійний масаж стоп це те, чого потребує кожен. Стреси, погана екологія, неправильне харчування,важкі навантаження виводять організм з ладу.

Масаж стоп дарує заспокоєння після перенесеного стресу, відновлює життєві сили, дозволяє знайти гармонію з самим собою. Масаж стоп рекомендується при безсонні, тривожних станах, ослабленні імунітету. Досвідчений фахівець здатний домогтися за допомогою масажу стоп неймовірних результатів.