Медовий масаж

honey

Медовий масаж відомий з давніх часів . У його основі лежить рефлекторний механізм, заснований на роздратуванні шкірних рецепторів, що створюються при дії певних рухів масажиста.

Медовий масаж є чудовим засобом підтримки відмінної форми в умовах всіляких перевантажень і стресів, чудово знімає втому.

Мед, віддаючи біологічно активні речовини, абсорбує токсини і сприяє швидкому виведенню їх з організму. Такий масаж проводиться для збільшення лімфотоку й очищення шкіри. Шкіра після застосування медового масажу стає шовковистою, пружною,розгладжуються підшкірні ущільнення, поліпшується загальний стан організму.

Медовий масаж інтенсивно очищає шкіру, оскільки техніка масажного впливу включає в себе елемент активного пілінгу. Масаж збільшує кровотік і дихання через шкіру.
Здатність меду абсорбувати токсини справді унікальна.

Мед, глибоко проникаючи в поверхневі тканини тіла, вбирає в себе всі накопичені шлаки, в результаті чого ,замість прозорого меду на тілі людини, утворюються брудно-жовті, часом навіть майже сірі пластівці. Такого повного і ефективного очищення шкіри не може дати жоден косметичний засіб. У результаті процедури підвищується тургор шкіри та її еластичність, розчиняються підшкірні жирові капсули.

Протипоказання до медового масажу:
– Алергія на мед;
– Підвищена температура тіла (лихоманка);
– Пошкодження шкірних покривів;
– Онкологічні захворювання;
– Захворювання крові;
– Захворювання в стадії декомпенсації.