Механічна чистка обличчя

clean

Механічна чистка обличчя спрямована на очищення шкіри вручну, без використання спеціальних апаратів.

Механічна чистка обличчя підходить для жирної шкіри з забрудненими порами, а також для шкіри, вкритої висипом вугрів, але тільки в тому випадку, якщо немає запалень. Перед проведенням процедури обличчя повинно бути чистим, з відкритими порами. Тому, безпосередньо перед проведенням процедури, потрібно зняти косметику з обличчя і очистити шкіру придатними для певного типу шкіри косметичними засобами у вигляді лосьйонів, пінок, гелів для вмивання. При надмірному забрудненні шкіри фахівець-косметолог накладає на шкіру обличчя очищувальну маску.

Після того, як дія маски закінчується, пори розкриваються, розпушується роговий шар шкіри. Як правило, такий ефект досягається за рахунок розпарювання. Астма, наявність волосся на обличчі, близько розташовані судини, суха тонка шкіра перешкоджають проведенню процедури розпарювання. Для розкриття пор в таких випадках застосовуються спеціальні засоби з розігрівальним ефектом. Як тільки пори розкриються і сальні пробки стануть м’якими, косметолог починає чистку.

З цією метою застосовується ситечко, за допомогою якого протягом 5-7 хвилин віддаляється жирний наліт і омертвілі клітини шкіри. Цим ситечком обробляються ділянки шкіри з запаленими вуграми. Після цього здійснюється видалення з пор секрету за допомогою спеціальних інструментів і стерильних серветок. Цей етап досить болючий. При наявності великої кількості запалень на обличчі рекомендується проводити чистку шкіри кілька разів, поки усі пори не стануть чистими. Після чищення обличчя шкіру потрібно заспокоїти і продезинфікувати, а пори звузити . Дезінфікувати шкіру обличчя можна, впливаючи на неї електричним струмом, дарсонвалем, а також масками, які заспокоюють шкіру і надають протизапальний ефект.

Після механічного чищення обличчя не можна вмиватися протягом дванадцяти годин. Протягом двох-трьох днів потрібно протирати обличчя лосьйоном, що містить спирт. При пошкодженні пор можуть з’являтися скоринки, які не можна зривати, оскільки на цих місцях можуть залишитися рубці.
Крім того, два-три дні не можна буде купатися і засмагати, так як може виникнути пігментація. Механічну чистку обличчя категорично забороняється проводити на сухій шкірі.

Протипоказаннями для механічного чищення є: сухість шкіри, її підвищена чутливість і схильність до запалень, близько розташовані судини , а також герпес і екзема, гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма, фурункульоз.