Мікротокова терапія

micro

На сьогоднішній день мікротокова терапія набуває все більшої популярності. Це досить ефективний спосіб, який дозволяє швидко і практично безболісно повернути шкірі свіжість і молодість, поліпшити обмінні процеси і циркуляцію крові.

Під час сеансу на шкіру впливають невеликими електричними розрядами, які імітують біоструми і позитивно позначаються на роботі тканин. Варто відзначити, що мікротокова терапія впливає не тільки на шкіру, але й на кровоносну, лімфатичну системи, мускулатуру і жирову тканину.

Електричні заряди запускають в організмі ряд реакцій, які дозволяють відновити атрофовані м’язи – таким чином, поступово коректується овал обличчя, активуються обмінні процеси, розгладжуються великі шкірні складки.

Мікротокова терапія обличчя дозволяє прибрати друге підборіддя, поліпшити лімфодренаж і венозний відтік, ліквідувати застійні процеси, прибрати набряки і темні кола під очима, активують посилений синтез еластичних волокон, зокрема, колагену. Тому курс лікування дозволяє позбутися від глибоких і дрібних зморшок, зробити шкіру більш пружною і свіжою. Крім того, мікротокова терапія використовується для усунення пігментних плям і симптомів акне.

Незважаючи на те, що мікротоки – досить нова методика, її успішно використовують для:
– корекції овалу обличчя;
– профілактиці виникнення зморшок;
– усунення глибоких, дрібних і мімічних зморшок;
– усунення вугрової висипки;
– усунення пігментних плям;
– лікування куперозу (судинних зірочок).

Мікрострумова терапія застосовується для догляду за сухою , чутливої, старіючою і в’ялою шкірою.

Протипоказання:

• епілепсія;
• кардіопатія;
• імплантовані серцеві стимулятори;
• пухлини;
• вагітність.