Нейроседативний масаж

neiro

Ця техніка масажу призначена для роботи зі стресом емоційно – психічного плану і його наслідками у вигляді хронічної втоми, апатії, порушення сну, дратівливості, а також з численними психосоматичними захворюваннями: гіпертонією, стенокардією, виразкою шлунка, діабетом, шкірними захворюваннями. Нейроседативний масаж підвищує адаптивні можливості організму, набувається стійкість до стресу, знижується активність домінантної півкулі, синхронізується електрична активність півкуль, стимулюються центри задоволення мозку, вивільняючи ендорфіни, що чинять антистресову дію.

На відміну від інших технік, нейроседативний масаж має в своїй основі структуру безперервних ліній , всі рухи однорідні і витримані в одному ритмі. Саме слабкі, монотонні, повільно- мінливі відчуття максимально розслабляють, покращують загальний стан людини, викликаючи цілющі позитивні емоції. Нейроседативний масаж допомагає відновити внутрішній контакт з собою, налагодити роз’єднаність між тілом і почуттями, зняти депресію, стрес, гармонізувати загальний стан.

Нейроседативний масаж використовується як в естетичному догляді за обличчям, так і в оздоровчій програмі догляду за тілом. Цей вид масажу є невід’ємною і дуже важливою частиною SPA -програм.