Обгортання

obgortannya

Обгортання – це одна з найбільш популярних і ефективних процедур догляду за тілом. Найбільшою популярністю користується обгортання для схуднення, а також для позбавлення від целюліту.

Обгортання виготовлюються на основі натуральних компонентів, таких як водорості, шоколад, мед, глина, та спрямовані на покращення стану шкіри.
Існує два методи обгортання тіла – холодне і гаряче, що розрізняються між собою не тільки за температурою, але і за своїм впливом на шкіру.

Гарячий спосіб сприяє розширенню судин, посиленню кровообігу, завдяки чому створюється ефект тепла. У процесі добре розширюються пори, через які виходять назовні всі шкідливі токсини і шлаки, що отруюють наш організм. У першу чергу такі процедури рекомендуються для зменшення об’ємів тіла, а також для лікування та профілактики целюліту.

Холодний вид обгортання призначається для підвищення тонусу млявої і в’ялої шкіри, усунення розтяжок, набряків, виведення зайвої рідини з організму, разом з якою через нирки та печінку виводяться шлаки і токсини, що сприяє втраті ваги і корекції контуру тіла.

Для обгортань ми використовуємо косметику Spani (Ірландія). Це одна з провідних косметологічних компаній, яка спеціалізується на професійних препаратах для СПА – процедур.

Обгортання робиться тільки на нижню частину тіла, включаючи живіт і закінчуючи колінами.

Результат після обгортань :

– рельєф «апельсинової шкірки» розгладжується;
– підвищується тонус шкіри;
– шкіра стає пружною, зволоженою і гладенькою;
– поліпшується настрій.

Протипоказання для обгортань :

– онкологічні захворювання;
– цукровий діабет з стадії декомпенсації;
– вагітність;
– варикозне розширення вен;
– тромбофлебіт;
– гарячковий стан.

Наш спа –салон пропонує різні види обгортань.

Холодне мінеральне обгортання

Це обгортанн має виражену антицелюлітну і тонізуючу дію. Популярність такого типу обгортання величезна. Для обгортань застосовується найчастіше ламінарія, яка сприяє регенерації шкіри, нормалізує дію сальних і потових залоз. Ламінарія постачає йод через клітини шкіри, завдяки чому обгортання стає додатковою профілактикою йододефіциту. Холодне мінеральне обгортання – покращує тонус шкіри, укріплює стінки кровоносних судин, стимулює процес виведення залишкової рідини з міжклітинного простору. Нормалізує натрієво-калієвий баланс на клітинному рівні.

Обгортання “Шоколадна насолода”

Навіть назва процедури звучить інтригуюче, а вже ефект від неї просто заворожує. Мало того, що шоколадне обгортання володіє відмінною антицелюлітною дією, воно такаж стимулює нервову систему, сприяючи розслабленню і активізації життєвих сил. Серотонін, що міститься в шоколаді, всмоктується через клітини шкіри, підвищуючи настрій, а приємний запах шоколаду приводить в солодке томління. Шкіра здатна вбирати корисні речовини з шоколаду і використовувати їх як інструмент для самовідновлення. Після обгортання шкіра стає ніжною, м’якою, гладкою, ароматною і бархатистою.

Альгінатне мінеральне обгортання «Кокон»

Це дво-компонентна мінеральна водорослевая маска для тіла.Чудове зволоження з харчуванням мінералами, активними речовинами морських водоростей надають можливість отримати швидкий і стійкий ліфтинг. Це програма моделювання тіла, детоксикації шкіри, виведення надлишку застійної рідини з міжклітинного простору. Рекомендується використовувати в комплексі з антицелюлітними програмами, масажами, гідромасажем, іншими апаратними методиками. Часте застосування обгортання «Кокон » може призвести до зневоднення організму, тому не слід використовувати його більше ніж 3-4 процедури в антицелюлітних програмах і комплексах.