Перманентний макіяж

permanent

Перманентний макіяж – це макіяж на довгий термін. Час, на який зберігається якісний результат, залежить від рецептури пігментів, глибини їх імплантації та від індивідуальної реакції організму на введення барвників.

Історія виникнення процедури:

Перманентний макіяж в сучасному вигляді вперше виник на зламі 70-х – 80-х років минулого століття, завдяки винайденню спеціальних апаратів та пігментів.

Призначення перманентного макіяжу:

Такий макіяж існує для підкреслення основних ліній макіяжу для полегшення його створення представницями прекрасної статі, а іноді і для повної його заміни.
На сьогоднішній день перманентний макіяж користується популярністю серед жінок різного віку, а особливо серед тих жінок, що цінують свій час та завжди хочуть виглядати бездоганно.

В нашому салоні, ми готові запропонувати Вам, перманентний макіяж брів, повік та губ,а також художнє та біо – тату.

Догляд та рекомендації:

Протягом кількох наступних тижнів, після того відпаде кірочка, перманентний макіяж стане світлішим на 40 – 50% оскільки частина імплантованого пігменту ліквідовується при загоєнні.
Кірочка, що формується після процедури почне відпадати на 3-тю добу на губах, на 4-5-ту добу на повіках, на 5-7-му добу на бровах. Для покращення умов загоєння шкіри місце після процедури потрібно змащувати Пантенолом, або Бепантеном двічі на день.
В перші дні Вам необхідно уникати контакту з милом, косметикою та кремами та по можливості зменшити контакт з водою. Лише за таких умов кірочка зможе повноцінно захистити місце проведення мікропігментації.
Для запобігання герпесу на контурі губ, необхідно проводити профілактичну обробку для блокади герпесу відповідними препаратами.
Через 4 тижні та не пізніше 8 тижнів можна провести корекцію макіяжу.

Протипокази:

– Цукровий діабет;
– Хвороби пов’язані з порушенням згортання крові;
– Гострі запальні захворювання;
– Наявність келоїдних рубців;
– Епілепсія;
– Психічні розлади;
– Онкологічні хвороби;
– Алергічні реакції.