Пілінг

piling

Пілінг – це процедура видалення поверхневих шарів шкіри, з метою покращення її зовнішнього вигляду. Внаслідок дії хімічного пілінгу відбувається відлущування кількох шарів відмерлих клітин, вирівнювання рельєфу шкіри, підвищення її тонусу, створення ліфтингового ефекту.

Пілінги поділяють на:

▪ Поверхневі (пошкодження в межах рогового шару); ▪ Серединні (дія на вся глибину епідермісу без пошкодження базальної мембрани); ▪ Глибокі (дія на всю глибину епідермісу з частковим або повним пошкодженням базальної мембрани).

Хімічний пілінг ENERPEEL

Пілінг ENERPEEL – це абсолютно нова і унікальна система хімічних пілінгів , заснована на концепції « сплячого» протона. «Сплячі » протони , утворюються після розпаду кислоти, активізуються при взаємодії з водою і продовжують діяти протягом декількох днів після процедури.

Пілінг ENERPEEL абсолютно безпечний. На відміну від інших пілінгів , пілінги ENERPEEL «враховують » особливості шкіри різних ділянок, у тому числі і найбільш делікатних – зони носогубного трикутника , навколо очей, шиї , кистей рук і декольте.

Показання для хімічних пілінгів ENERPEEL :

•  щорічна профілактика; •  корекція вікового і фото старіння; •  корекція різних видів пігментних плям; •  жирна шкіра; •  розширені пори; •  нерівна текстура і колір шкіри; • дрібні і середні зморшки; •  низький тонус і еластичність шкіри. Для досягнення бажаних результатів може знадобитися кілька циклів терапії. Кількість процедур, інтервали між ними і тривалість усього курсу лікування визначає лікар- косметолог. У середньому потрібно 3-5 процедур з періодичністю 7-10 днів.

Пілінги « Holy Land»

Процедуру ABR пілінгу на засобах ізраїльської марки Holy Land вже оцінила величезна кількість жінок. Це прекрасна процедура, яка дає моментальний і при цьому тривалий ефект свіжої, гладкої шкіри, яка хороша і в «чистому» вигляді, і з макіяжем. Буквально через кілька днів після пілінгу ви відзначите для себе, наскільки легше наносити тональний крем, як він буквально зливається з шкірою і тримається цілий день.

ABR- це точно дозований мікс фруктових, аскорбінової та саліцилової кислот і ретинолу. Ідеальний мікс, щоб омолодити шкіру як зовні, так і зсередини.

Це знахідка для проблемної шкіри. Процедура допомагає боротися і з акне, пост- акне, буквально стираючи зі шкіри будь-які вади, в тому числі капіляри і дрібні зморшки. Крім того, ABR пілінг жирний блиск і вирівняти тон шкіри. Всі інші приємні наслідки пілінгів – гладкість, свіжість, сяйво – лише доповнення. Засіб може викликати легке пощипування. Лякатися цього не треба: так діють фруктові кислоти.

ABR – пілінг від Holy Land (Ізраїль)

Alpha- Beta & Retinol – Пілінг чудово вирішує проблеми шкіри з акне і постакне, а також вирівнює поверхню шкіри, зменшує глибину зморшок, висвітлює, підвищує тонус і еластичність шкіри. Містить AHA і ВНА – фруктові кислоти ( молочну, гліколеву, лимонну, тартарову), саліцилову кислоти , ретинол, L- аскорбінову кислоту, екстракт зеленого чаю. Найкраще рішення для лікування проблемної шкіри. ABR – пілінг показаний при лікуванні демодекозу. Для досягнення бажаного ефекту потрібно 3-7 процедур з періодичністю в 2-4 тижні. Процедура викликає досить сильне лущення шкіри на третій-четвертий день, яке досить швидко проходить.

• ABR ( Premium) – пілінг Holy Land (Ізраїль)

Поверхнево – серединний пілінг для проблемної , антивікової, пігментованої шкіри.

• ABR ( Premium +) – пілінг Holy Land (Ізраїль)

Комбінований хімічний пілінг з вітамінами , ферментами , антиоксидантами для профілактики і корекції фото і хроностаріння, постакне , куперозу і порушень пігментації.

Фахівці нашого салону підберуть для кожного клієнта спеціальну програму пілінгу шкіри , враховуючи його індивідуальні особливості.