Rf ліфтинг

RF –ліфтинг(радіохвильовий ліфтинг)

RF — скорочено від Radio Frequency, означає електричний струм в радіочастотному діапазоні. Імпульси, проходячи через тканини , викликають розігрів тканин , а зокрема, колагену та еластину, які мають білкову природу. Білок, як відомо, згортається і твердне при термічному впливі. Так і молекули колагену згортаються в щільні спіралі, забезпечуючи шкірі потужний ліфтинг-ефект. Під час процедури на шкіру діє вакуум, ділянка шкіри втягується в поглиблення, і в цей час прилад генерує електромагнітну хвилю. Так досягається локальний прогрів тканин. Крім того, в підшкірно-жировій клітковині запускається процес ліполізу, в результаті якого жир розщеплюється на гліцерин і жирні кислоти. Продукти такого розпаду виводяться з організму, переробляючись в печінці.

Важливою перевагою радіоліфтингу є те, що він запускає механізми омолодження не за рахунок введення «чужорідних» речовин, а завдяки стимуляції власних ресурсів шкіри. Це означає, що процедура не викликає «синдрому відміни» – погіршення стану шкіри через деякий час. Ефект від процедури тільки наростатиме до півроку після завершення курсу. Всього буде потрібно від 6-ти до 12-ти сеансів.

Радіохвильовий ліфтинг робить тіло підтягнутим і пружним, а шкіру щільною, зменшується вираженість розтяжок, зникають зморшки і в’ялість шкіри, повертається чіткість контурів.

Показання до RF ліфтінгу:

 • птоз (опущення) тканин обличчя;
 • мішки,набряки,зморшки біля очей, «гусячі лапки»;
 • глибокі мімічні зморшки в області носогубки, міжбрівки;
 • шрами після вугрової хвороби;
 • дряблість шкіри обличчя, шиї, декольте;
 • жирові відкладення в проблемних зонах;
 • підтяжка шкіри після схуднення;
 • целюліт;
 • розтяжки(стриї);
 • обвисання шкіри в проблемних місцях;
 • фотостаріння шкіри.

Протипоказання до застосування RF-ліфтингу

RF-ліфтинг має абсолютні і відносні протипоказання.

До абсолютних протипоказань відносяться будь-які злоякісні новоутворення, вагітність на будь-якому терміні, червоний вовчак, склеродермія, вірусні інфекції, гіпертонія у важкій формі, а також наявність силікону або свіжих рубців в зоні впливу.

Серед відносних протипоказань найбільш значущими є загострення вугрової хвороби або хронічних шкірних захворювань, а також гостра стадія розацеї.

Досягнуті результати будуть зберігатися два-три роки, але це за умови, що будуть виключені шкідливі звички, стреси, неправильне харчування.

Загальні рекомендації при застосуванні RF-ліфтингу

Під час процедури необхідно зняти контактні лінзи та предмети з металу;

не можна засмагати протягом трьох днів після RF впливу;

не можна проводити в той же день інші процедури в області RF впливу;

не можна відразу після процедури піддавати оброблені ділянки шкіри механічного впливу (шкребти, дряпати і т.д.).

Сумісність з іншими процедурами

З одного боку, РФ ліфтинг є самодостатньою процедурою, а з іншого —чудово доповнюється іншими програми, такими як фотоомолодження, хімічні пілінги, мезотерапією,біоревіталізацією, гідромасажем,ручним масажем,обгортанням.

 

Для проведення процедури RF –ліфтингу ми використовуємо найсучасніший апарат

Power Shape II.