Шліфовка мікрокристалами

micro

Один із самих активних методів вирівнювання шкіри та вирішення таких проблем як:рубці, сліди постакне, розширені пори, зморшки є шліфовка мікрокристалами.

Мікрокристали оксиду алюмінію, що подаються через наконечник апарату, відлущують клітини епідермісу і активно шліфують шкіру, вирівнюючи і розгладжуючи її.Всього одна процедура-і оточуючі помітять ваш прекрасний колір обличчя і гладкість шкіри.

Мікродермобразія (шліфовка кристалами) —це один із самих ефективних способів позбавитись від вугрових плям , згладити рубці після травм і операцій, позбавитись зморшок , пігментних плям, веснянок, очистити шкіру та повернути їй пружність та здоровий вигляд.

Після проведеної процедури запускаються відновлювальні процеси ,стимулюється синтез еластинових і колагенових волокон, тим самим попереджається процес старіння та зневоднення шкіри.

Мікродермобразія не потребує анестезії та реабілітаційного періоду. Сила, час та інтенсивність дії апарату постійно контролюються лікарем- косметологом.
Після процедури ви одразу можете повернутись до звичного ритму життя. Необхідною умовою є використання після процедури сонцезахисного крему, а також утримання від відвідування солярію на час 1-2 місяці після процедури.

Для відновлення знятого після процедури шару шкіри, необхідно 7-10 днів.Це і є оптимальний інтервал для проведення наступної процедури. Курс лікування залежить від стану шкіри і призначається індивідуально.

Протипоказаннями

для проведення мікродермобразії є: купероз, активна стадія дерматозу та інші запальні процеси шкіри.