Скрабування

skrab

Пілінг тіла є стартовою процедурою більшості програм догляду за тілом – корекції фігури, зняття стресу, детоксикації, боротьби з целюлітом, тонізації, зволоження, мінералізації шкіри, оздоровлення організму вцілому.

Пілінги, очищаючи пори шкіри, сприяють поліпшенню її дихальної функції, збагачуючи клітини киснем, стимулюють виведення токсинів.
Мікроелементи, що входять до складу пілінгів, проникають в тканини і, разом з ніжним і легким масажем, активізують обмін речовин, підсилюють мікроциркуляцію крові та лімфи в поверхневих і більш глибоких шарах шкіри, оновлюють і регенерують шкіру.

Пілінг тіла необхідний для підвищення ефективності обгортань і масок.
Застосування пілінгу після сауни або гідротерапії, коли шкіра розпарена і податлива, покращує ефект видалення ороговілих клітин.

Пілінг тіла, виконаний перед початком літнього сезону, забезпечить більш рівний і красивий загар. Пілінги розрізняються за складом і текстурою. В їх основі використовуються різні види фруктових та ягідних кісточок ( маракуйї, абрикоса, винограду, мигдалю, оливи, кокоса, та інших ), гранули воску жолоба, термальна або морська вода, ароматичні масла, лікарські трави, гранули рослинного цукру.
Ми пропонуємо солевий мінеральний скраб «SPANI»,який рекомендується використовувати перед проведенням антицелюлітних і ліфтинг – програм, SPA – манікюру та SPA –педикюру. Скраб підходить навіть для нормальної , чутливої шкіри.

АНА-пілінг

Метаболічний мультикислотний пілінг шкіри тіла (особливо в’ялої шкіри живота, рук і ніг) від «SPANI» сприяє більш глибокому проникненню активних речовин антицелюлітних засобів, прискорює ліполіз, стимулює синтез колагену, зміцнює сполучну тканину, посилюючи тим самим ефективність обгортань і масажу, прискорюючи бажаний результат. Доцільно проведення як мінімум двох процедур – на початку і в середині курсу .