Тайський масаж

tai

Тайський масаж – воістину чудотворний. Це ціла система, під час якої йде вплив на всі п’ять органів чуття людини, що дозволяє максимально розслабитися і звільнитися від фізичного і психологічного напруження.

Це потужна оздоровча процедура. У Тайланді вона займає провідне місце в традиційній медицині, дозволяючи тайцям надовго залишатися молодими. Це давня система, дуже гармонійна, проста, як все геніальне і в той же час дуже ефективна. Для одного курсу достатньо всього трьох сеансів.

Під час такого сеансу опрацьовується і розминається все тіло : від кінчиків пальців ніг -до верхівки голови. Результат – легкість у всьому тілі, приємне відчуття розслаблення і комфорту.

Також використовуються глибокі розтяжки м’язів, скрутки суглобів, багато елементів «пасивної» йоги, що в комплексі надає величезний позитивний ефект оздоровлення та тонізації всього організму.

Тільки відчувши його на собі, можна представити цілісну картину про цей унікальний метод зцілення.

Мета сеансу – профілактика та оздоровлення всього організму через зняття фізичних блоків і психологічного напруження. Він підходить практично всім людям незалежно від віку і статі.

Енергетичний тайський масаж – один з ефективних засобів залишатися молодим, здоровим, енергійним. Він корисний дітям. Позитивно впливає на імунну, нервову, кровоносну, ендокринну, кісткову системи дитячого організму. Відмінна профілактика і лікування сколіозу. Надає істотну допомогу при ДЦП.