Терапія акне

akne

Акне, а як наслідок рубцева зміна шкіри (постакне) – досить часто зустрічається в наші дні. Це захворювання зустрічається у більшої частини підлітків у зв’язку з гормональною перебудовою організму. Але присутня вона і у дорослих, що говорить про ендокринні захворювання, неправильну роботу кишківника і т.д. У цьому випадку варто терміново звертатися до фахівців і шукати першопричину захворювання. З наслідками ж допоможе впоратися одна з сучасних процедур апаратної косметології. Вирівняти дефекти шкіри допоможуть всілякі пілінги, як хімічні так і лазерні, механічна дермобразія. З найменш травматичних – процедури фракційного фототермолізу і фотолікування.

Акне – запальне захворювання сальних залоз. При закупорці сальної залози її секрет накопичується, в ньому розмножуються бактерії, що викликають внутрішнє і зовнішнє запалення. Процедура фототерапії успішно бореться з цими проявами.

Фототерапія – процедура фотолікування світловими хвилями ультрафіолетового, інфрачервоного і видимого випромінювань. Спеціаліст, який проводить процедуру, контролює глибину попадання і інтенсивність світлового потоку, тривалість і інтервали імпульсів. Оптичні фільтри відсікають непотрібне світлове випромінювання, що допомагає точно спрогнозувати наслідки лікувального процесу. Світловий потік, проникаючи в тканину, розігріває її, сприяє активному виробленню колагену і еластину, руйнує меланін, високі температури мають антибактеріальну дію, поліпшуються всі обмінні процеси, що сприяють зняттю набряків.

Стосовно ж проблеми акне і постакне фотолікування діє таким чином: при проведенні процедури відбувається сильний прогрів тканин на проблемній ділянці, в результаті чого бактерії гинуть. Посилене вироблення колагену і еластину, викликане фототерапією, згладжує рельєф шкіри. Курс лікування допоможе позбутися від акне, значно згладить рельєф шкіри, зробить рівномірним колір.

Для лікування вугрів в нашому спа- салоні використовують фотосистему FT SYNHRO REPLAY італійської фірми DEKA. Процедура проводиться з нанесенням спеціального гелю на чисту шкіру. При цьому клієнт відчуває тільки легке тепло, а після процедури на шкірі навіть не виникає почервоніння.

Переваги процедури

До переваг даного лікування можна віднести наступні пункти:
• метод лікування добре вивчений і перевірений;
• він абсолютно безболісний;
• після терапії спостерігається швидкий видимий ефект (очищення шкіри починається вже через 10-14 днів);
• під час процедури шкіра не травмується.

Більш того, лікування за допомогою фотосистеми використовується навіть в якості омолоджуючої процедури. Адже завдяки курсу фототерапії зникають не тільки запальні елементи, а й купероз, пігментні плями і ластовиння.
Під час відновного періоду не рекомендується приймати сонячні ванни, нагрівати і розпарювати, що виключає відвідування саун і лазень. Застосування зволожуючих і сонцезахисних засобів – обов’язкове.

Протипоказання

Протипоказаннями до лазерного лікування вугрової висипки (акне) є:
• вагітність;
• онкологічні захворювання;
• захворювання крові;
• цукровий діабет.

Найбільш тривалий і стійкий результат від лікувального курсу спостерігається при поєднанні процедури з іншими косметологічними і медикаментозними заходами, які сприяють ще більш ефективного зменшення локального запалення, надаючи розсмоктуючу і бактерицидну дію.
Курс складається з 6-8 процедур, що проводяться з інтервалом в один тиждень.