Уколи краси

botox

Краса – велика сила. Та коли вона з роками тьмяніє, ми шукаємо різні способи, щоб її повернути. Одні, намагаючись контролювати емоції, бояться зайвий раз не піднімати здивовано брову, не посміхатися, інші- прикривають лоб густим чубом і без кінця мажуть дорогими і малоефективними кремами. Деякі ж йдуть ще на більш радикальні заходи – лягають під ніж.

Ще одним та надійним способом впоратися з мімічними зморшками є процедура введення бутолоксіну, а саме препаратів Ботокс або Діспорт. Ці препарати на відмінно справляються з мімічними зморшками. Дія ботулоксіну полягає в розслабленні мімічних зморшок, що призводить до скорочення їх рухової активності, і, як наслідок -розгладження зморшок. Усього одна процедура – і вже за кільки днів ви забудете про свої складки на 4-8 місяців. При цьому немає періоду реабілітації та не потрібен догляд за місцем ін’єкції.Ботулоксін в естетичній косметології зарекомендував себе як високоефективний і безпечний метод розгладження зморшок. Кількість препарату підбирається індивідуально і залежить від ступеню вираження зморшок певної ділянки.

Правильно підібране дозування препарату здатне позбавити від заломів і зморшок й міф про те, що обличчя може перетвориться на маску, немає жодних підстав.
Іншим важливим застосуванням ботоксу є лікування гіпергідрозу. Багато людей страждають від надмірного потовиділення і це птворює величезну незручність. Ін’єкція блокує роботу потових залоз та надовго позбавляє людей від проблеми.

Покази до застосування:

горизонтальні зморшки чола, вертикальні зморшки міжбрів’я, мімічні зморшки навколо очей «гусячі лапки», радіальні зморшки навколо губ, зморшки при наморщуванні носа – «bunny lines», вертикальні «тяжі» в області шиї – корекція провисання платізми.

Протипокази:

непереносимість компонентів препарату, вагітність, лактація, запальні зміни шкіри в області ін’єкції, порушення згортання крові, новоутворення в області ін’єкції.