Ультразвукова чистка обличчя

ultra

Хорошою альтернативою механічної чистки на сьогоднішній день є ультразвукова чистка обличчя.

Ультразвукова чистка дещо схожа за дією до механічної, але є менш травматичною. Пілінг з допомогою ультразвукового скрабера дозволяє безболісно видалити найбільш явні ознаки старіння шкіри. Під час проведення процедури на обличчя впливають ультракороткі хвилі, які глибоко проникають в шкіру і здійснюють мікромасаж тканин. Ультразвукова чистка абсолютно не травмує шкіру і навіть має такий «побічний ефект», як розгладження дрібних зморшок.

При проведенні ультразвукового чищення косметолог водить по обличчю наконечником ультразвукового скрабера. При цьому весь верхній шар шкіри, що омертвів, відлущується , з пор виходять на поверхню забруднення, залишки макіяжу, продукти життєдіяльності залоз, розширені пори приходять в норму, а чорні точки і комедони зникають повністю. В результаті шкіра виглядає молодшою і свіжішою, адже при ультразвуковому чищенні шкіри відбувається і її поверхневий пілинг.

Ультразвукова чистка шкіри застосовується в тому випадку, коли у вас жирна, нерівна чи обезводнена шкіра. Цей метод ощищення у нашому спа салоні дозволить вам виглядати молодою і привабливою. Результат від процедури помітно одразу і він зберігається протягом тривалого часу. Не менш важливою перевагою є також відсутність особливого догляду після проведеної ультразвукової чистки.

Та не дивлячись на всі переваги апаратна чистка має ряд протипоказань :

– наявність ран, язв, різних запальних процесів;
– захворювання крові;
– рак шкіри;
– серцево-судинні захворювання, використання електрокардіостимулятора та ін.імплантів;
– вагітність, лактація.

Саме тому ми рекомендуємо провести попередню консультацію з нашими спеціалістами.