Вакуумний масаж

2

Вакуумний масаж має як косметичний, так і лікувальний вплив. У косметології вакуумний масаж активно застосовують для лікування локального целюліту в області сідниць, на задній поверхні стегон і зони «галіфе», а також для усунення ефекту «апельсинової шкірки». Також вакуумний масаж підсилює лимфовідтік і очищає організм від продуктів їх розпаду , тонізує м’язи, проводячи невеликий ліфтинг , відновлює пружність шкіри, сприяє розсмоктуванню рубцевих тканин. Тому вакуумний масаж застосовується для поліпшення і зміцнення контурів тіла , тобто, моделювання фігури.

Вакуумний апаратний масаж дозволяє швидко і безболісно руйнувати великі жирові утворення під шкірою і налагоджує лимфовідтік, за рахунок чого виводяться накопичені шлаки і усувається набряклість. Завдяки вакуумному масажу збільшується постачання тканин киснем, інтенсивність обміну речовин і поліпшується кровообіг. Ці ефекти сприяють оновленню і зміцненню шкіри, стимуляції лімфодренаж, що призводить до усунення ефекту «апельсинової шкірки».

Тиск вакуумного масажу і рівень інтенсивності впливу підбирається у відповідності з чутливістю шкіри.

Грунтуючись на принципах рефлексотерапії , за якими поверхня тіла розділена на зони , тісно пов’язані з функцією внутрішніх органів , вакуум , створюваний при масажі , впливає не тільки на шкірні рецептори , але і на активні точки. Це призводить не тільки до місцевого , але і загальнооздоровчого впливу на організм , зняття нервової втоми і стресів .Вакуумний масаж застосовується для лікування гіпертонічної хвороби, стенокардії , головних болей, гінекологічних захворювань , вегетосудинної дистонії і безсоння.

Протипоказанням є :

– гострі запальні захворювання внутрішніх органів,
– дефект шкіри в області дії,
– жовчо- і сечокам’яна хвороба,
– рецидивуючий тромбофлебіт.