відгуки

[contact-form-7 id=”25″ title=”Contact form 1″]

Надія

Після відвідування Вашого салону в мене залишилася маса позитивних вражень. Гарний інтер’єр, тепла атмосфера, ідеальна чистота, дуже приємна і ввічлива адміністратор. Окреме дякую косметологу п. Наталі за вичерпну консультацію щодо типу шкіри, поради по догляду і можливі коригування. Наданими послугами по чистці лиця, я більш чим задоволена, наскільки легко і приємно пройшла процедура,а головне професійно і ефективно. Буду і надалі користуватись Вашими послугами. Успіхів Вашому салону і всім вам!

Світлана

Сьогодні 6 день після лазерної шліфовки шкіри обличчя. Шкіра ще повністю не відновилась, хоча на роботу вже ходжу. Мене турбували насамперед пігментні плями на обличчі, але вирішила шліфовку робити на все лице.  Процедура не з приємних, але…. результатом задоволена на 100%. Велике спасибі лікарю Наталії, за її професіоналізм та підтримку. Чекайте на мене восени на повторну процедуру)

Emma

Доброго дня! Вирішила поділитись враженнями та емоціями після відвідин Вашого спа-салону (косметологія тіла). Приємно відмітити,що щойно переступивши поріг, одразу поринаєш в таємничу атмосферу краси та здоров’я, що панує у Вашому салоні. Дуже приємно спілкуватися з усім персоналом. Відчувається любов, турбота та безмежна увага до клієнта. Спробувавши такі процедури як гідромасаж та електроміостемуляцію відчувається високий професіоналізм, натхненність та відданість своїй справі усіх членів персоналу. Дуже рада, що Вас віднайшла! Користуватимусь Вашими послугами і надалі…..

Маша

Привіт. Протягом двох місяців відвідую spa салон Naomi. За цей час пройшла півтори курси електроміостимуляції і вирішила поділитись результатами. Починаючи із сьомої процедури стали помітні зміни в об’ємах,після десятої процедури з’явився прес та фігурний рельєф м’язів ніг. Окрім цього безмежно задоволена теплою атмосферою, що панує у салоні і турботою колективу. Приємно здивована організаторською роботою директора Світлани Михайлівни, відчувається досвід роботи у сфері краси, любов та теплі стосунки побудовані нею між членами колективу та материнська опіка над клієнтами. А також відчувається індивідуальний підхід до кожного клієнта у роботі Олічки, яка знайде спільну мову і підтримає у любій ситуації. Дуже вдячна Світлані Михайлівній та Олічці за позитивні емоції та незабутні враження, професійний підхід після кожного відвідування салону.