Видалення пігментації

pigment

Пігментація – це скупчення плям темного пігменту – меланіну. Найвиразніше  пігментація проявляється весною, під дією весняного сонця. Меланін виробляється  з  амінокислоти під дією ультрафіолетових променів.

Існує два різновиди пігментації: мелазма (меланодермін) – вікові плями, а також  хлоазма – пігментні плями, які, як правило, виникають у жінок у зв’язку з гормональними змінами в організмі.
Химічні пілінги не завжди приносять бажаний результат. Більш ефективним методом позбавлення від пігментації є лазерне видалення пігментних плям. Принцип методу полягає в застосуванні дозованого променя,який  направлений з точно заданою глибиною на зону пігментації. Таким чином  промінь діє тільки на потрібну ділянку, руйнуючи меланін і відсвітлюючи шкіру без механічного та термічного пошкодження сусідніх клітин.

У нашому спа-салоні  ефективно і безболісно усувається пігментні плями за допомогою Александритового лазера. Після обробки лазером на місці пігментації  з’являється скоринка, яка відпадає на 6-7 -й день. Часто лазерне видалення веснянок поєднується з хімічними пілінгами, мезотерапією, а також із застосуванням зовнішніх депігментуючих і сонцезахисних засобів.