Видалення новоутворень

Доброякісні новоутворення шкіри – родимки, бородавки, папіломи – у більшості випадків не становлять небезпеки для здоров’я, але нерідко стають серйозною естетичною проблемою для наших пацієнтів. Особливо якщо вони розташовані на обличчі, шиї, руках і інших відкритих ділянках тіла.

Традиційні методи вирішення цієї проблеми ( кріодеструкція, електрокоагуляція, висічення скальпелем ) досить болючі, потребують довгого реабілітаційного періоду і можуть спровокувати появу рубців. Тому в нашому салоні виконується лазерне видалення родимок, бородавок і папілом . На сьогоднішній день це найбільш оптимальна, надійна і результативна методика корекції дерматологічних та естетичних проблем.

Переваги лазерного видалення папілом, родимок, бородавок:

– Безкровна процедура;
– Стерилізація оброблюваної зони;
– Мала травматизація тканин;
– Швидке відновлення;
– Низький ризик рубцювання.

Оскільки папіломи і бородавки на обличчі і тілі викликаються різними типами вірусу папіломи людини ( ВПЛ), після процедури зберігається невеликий ризик їх повторного появи поруч з обробленим ділянкою.

Лазер ефективно прибирає доброякісні розростання епітелію, але вірус, що спровокував їх появу, як і раніше залишається в організмі. Щоб видалення папілом лазером дало найкращий результат, рекомендується проводити процедуру паралельно з комплексним лікуванням, що включає противірусну терапію і заходи, спрямовані на підвищення імунітету.

Можливості апарату SmartXide DOT від DEKA, який використовується в нашому спа салоні, дозволяють виконувати лазерне видалення родимок, бородавок та інших новоутворень делікатно, точно, без ризику пошкодження і рубцювання шкіри. Висока ефективність процедури обумовлена ​​здатністю лазерного випромінювання вибірково впливати на змінені клітини новоутворень, не зачіпаючи здорову тканину.

Лазерне видалення бородавок проводиться під місцевою анестезією, тому ви не відчуєте больових відчуттів. Процедура видалення родимок лазером виконується тільки після консультації з лікарем- дерматологом, який проводить візуальну діагностику невусів і в разі сумнівів у їх доброякісності, рекомендує відправити матеріал на гістологічне дослідження.

У більшості випадків видалення папілом, бородавок і родимок проходить без ускладнень. Можливий невеликий набряк і почервоніння обробленої зони. Але ці симптоми, як правило, безслідно проходять в період від 4-5 днів до 2 тижнів (якщо видалялося велике новоутворення).